Linneskåp mahogny

Linneskåp mahogny
Linneskåp mahogny
Linneskåp mahogny
Linneskåp mahogny
Linneskåp mahogny
Linneskåp mahogny
Linneskåp mahogny
Linneskåp mahogny
Linneskåp mahogny
Linneskåp mahogny

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

SKÅP, 1800-talets första hälft, empire, fanérat i mahogny, inrett med hyllplan, nyckelskyltar i ben, dörren tvådelad, höjd 190, 122x58 cm, nycklar finns

Torrsprickor, fanerskador

467913

2017-06-11