Outi Heiskanen etsning

Outi Heiskanen etsning
Outi Heiskanen etsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OUTI HEISKANEN (Finland, född 1937): Komposition, signerad och daterad Heis -90, 2/50, etsning, ca 24,5x29,5 cm

467929

2017-06-12