Taklampa 1950-tal

Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKLAMPA, 1950-tal, 6 lackerade skärmar i plåt, kryss i mässing med centralt placerat mässingsklot, justerbar höjd, diamter ca 30 cm

Visst slitage

467947

2017-06-08