Ampel sengustaviansk

Ampel sengustaviansk
Ampel sengustaviansk
Ampel sengustaviansk
Ampel sengustaviansk
Ampel sengustaviansk
Ampel sengustaviansk
Ampel sengustaviansk
Ampel sengustaviansk
Ampel sengustaviansk
Ampel sengustaviansk
Ampel sengustaviansk
Ampel sengustaviansk

Klubbat för:

5 000 SEK

Arviointi

7 000 SEK

Kuvaus

AMPEL, sengustaviansk, omkring 1800, brännförgyllda beslag, kupa av vitt glas, kedjefästen i form av lejonmaskaroner, höjd 65 cm
Skador: Senare kupa, nagg och spricka, takfäste borrat för el

Kuntoraportti

467950

Päivämäärä:

2017-06-14