Curt Burström akvatintetsning 1955

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CURT BURSTRÖM (1920-1964), "Composition 14", signerad och daterad Burström -55, akvatint, ca 49,5x34,5 cm,

Läs mer

PROVENIENS: Konstnärens son

I passepartout, oramad, ytslitage, mindre veck

467957

2017-06-20