Curt Burström akvatintetsning 1955
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CURT BURSTRÖM (1920-1964), "Composition 14", signerad och daterad Burström -55, akvatint, ca 49,5x34,5 cm,
Läs mer
PROVENIENS: Konstnärens son
I passepartout, oramad, ytslitage, mindre veck
467957
2017-06-20