Georg Jensen sockertång

Georg Jensen sockertång
Georg Jensen sockertång
Georg Jensen sockertång
Georg Jensen sockertång
Georg Jensen sockertång
Georg Jensen sockertång

Klubbat för:

1 200 SEK

1 800 SEK

GEORG JENSEN, sockertång, sterlingsilver, längd 10,5 cm, vikt 17 g, GRÄDDKANNA, SKÅL, VAS, TÅRTSPADE, m.m., silver, 18/1900-tal, totalvikt ca 250 g

Slitage, sked med gravyr

467979

2017-06-11