Klubbat för:
1 200 SEK
1 800 SEK
GEORG JENSEN, sockertång, sterlingsilver, längd 10,5 cm, vikt 17 g, GRÄDDKANNA, SKÅL, VAS, TÅRTSPADE, m.m., silver, 18/1900-tal, totalvikt ca 250 g
Slitage, sked med gravyr
467979
2017-06-11