Curt Burström akvatintetsning 1956
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CURT BURSTRÖM (1920-1964), "Mobil I" - Composition 15, signerad och daterad Burström -56, 1/20 ex. akvatint, ca 29,5x37 cm,
Läs mer
PROVENIENS: Konstnärens son
I passepartout, oramad
467982
2017-06-20