Curt Burström akvatintetsning 1956
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CURT BURSTRÖM (1920-1964), "Komposition 15", signerad och daterad Burström -56, 1/30 (Epreuve unique), akvatint, ca 29,5x49,5cm,
Läs mer
PROVENIENS: Konstnärens son
I passepartout, oramad
467987
2017-06-20