Curt Burström akvatintetsning 1956

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CURT BURSTRÖM (1920-1964), "Komposition 15", signerad och daterad Burström -56, 1/30 (Epreuve unique), akvatint, ca 29,5x49,5cm,

Läs mer

PROVENIENS: Konstnärens son

I passepartout, oramad

467987

2017-06-20