Ulf Gripenholm färglitografi

Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): "Mörkt möte", signerad Ulf Gripenholm, 26/150, serigrafi, bladmått ca 38x44 cm
UTSTÄLLD. Galleri Björkwall

467998

2017-06-11