Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
SLAGLÅSREVOLVER, brittisk,1800-talets mitt, oktagonal pipa, kaliber 10 mm, 6-skottstrumma, graverat boxlås med överliggande hane, nätskuren kolv, längd 30 cm
korrosion, kolvspricka, lagning
468007
2017-09-24