Brittisk slaglåsrevolver

Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, brittisk,1800-talets mitt, oktagonal pipa, kaliber 10 mm, 6-skottstrumma, graverat boxlås med överliggande hane, nätskuren kolv, längd 30 cm

korrosion, kolvspricka, lagning

468007

2017-09-24