Byrå spegel ek

Byrå spegel ek
Byrå spegel ek
Byrå spegel ek
Byrå spegel ek
Byrå spegel ek
Byrå spegel ek

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BYRÅ, SPEGEL, 1900-talets mitt, ek, 4 lådor, byrån etikettmärkt Lelångs möbelfabrik, höjd 60, 75x34 cm, spegelns höjd 117x42 cm

Bruksslitage

468008

2017-06-11