Skrivbord NK 1960-tal

Skrivbord NK 1960-tal
Skrivbord NK 1960-tal
Skrivbord NK 1960-tal
Skrivbord NK 1960-tal
Skrivbord NK 1960-tal
Skrivbord NK 1960-tal
Skrivbord NK 1960-tal
Skrivbord NK 1960-tal
Skrivbord NK 1960-tal
Skrivbord NK 1960-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, Nordiska Kompaniet, 1960-tal, teak, 2 lådor i sargen, handtag i mässing, skyltmärkt NK nr R 596-004-C20 0 50, höjd med sarg 72, 106x46 cm

Ytskador

468045

2017-06-11