Inger Rydén gouache
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
INGER RYDÉN (född 1944): "Mia rymmer", signerad Inger Rydén, olja på pannå, ca 32x23 cm, medföljande barnbok finns att avhämta vid Utlämningen
HISTORIK: Illustration till barnboken "Mia rymmer"
468061
2017-06-12