Sven Lidberg oljemålning
Closed
2017-06-12
468065
| Sold for | 1 800 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): Figurscen, signerad Sven Lidberg, olja på meny "Den Gyldene Freden", ca 27,5x10,5 cm