Stolar gustaviansk provinsarbeten

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, gustaviansk provinsarbeten, 1800-tal, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, senare bemålning

468108

2017-06-12