Baljsoffa
2017-06-12
468119
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BALJSOFFA, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt, skurna detaljer, stoppad textil klädsel, sitthöjd ca 45, längd 150 cm.
Smärre slitage.