Väggappliquer mässing 1900-tal
2017-06-12
468147
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, för 2 ljus vardera, 1900-tal, skulpterat och bronserat trä, ljuspipor i metall, höjd ca 33 cm
Smärre skador, lagningar, bättringar