Uniformskappa 1940-tal

Uniformskappa 1940-tal
Uniformskappa 1940-tal
Uniformskappa 1940-tal
Uniformskappa 1940-tal
Uniformskappa 1940-tal
Uniformskappa 1940-tal
Uniformskappa 1940-tal
Uniformskappa 1940-tal
Uniformskappa 1940-tal
Uniformskappa 1940-tal

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

UNIFORMSKAPPA, sjuksköterska, 1940-tal, paradmodell, byst ca 96, midja 80, rygglängd 125 cm

Smärre skador

468168

2017-06-12