Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RINGAR, 2 st, ÖRHÄNGEN, 1 par, låghaltigt guld, en ring med imitationspärla samt syntetiska spineller, ringstorlek 14 resp.16,5 mm, totalvikt ca 11 g
Bruksslitage, ring med bucklor
468177
2017-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här