Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, "Laminett", formgiven av Yngve Ekström, Swedese, bok, sitthöjd ca 43 totalhöjd ca 82 cm
Skador: Klädsel med slitage, hål, lagningar
468186
2017-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här