Sideboard dansk möbelproducent

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, Dansk möbelproducent, i palisander, med fem lådor, 5 skjutbara dörrar, höjd 81, 242x42 cm, Cites intyg medföljer

Slitage och repor

468195

2017-06-12