Astri Bergman Taube Sjösala Antibes mappar

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade Astri Bergman Taube, 22/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera samt "Antibes", signerade Astri Bergman Taube, 134/210, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube

Oramade, gulnader

468218

2017-06-12