Slaglåsrevolver Colt Army

Slaglåsrevolver Colt Army
Slaglåsrevolver Colt Army
Slaglåsrevolver Colt Army
Slaglåsrevolver Colt Army
Slaglåsrevolver Colt Army
Slaglåsrevolver Colt Army
Slaglåsrevolver Colt Army
Slaglåsrevolver Colt Army
Slaglåsrevolver Colt Army
Slaglåsrevolver Colt Army
Slaglåsrevolver Colt Army
Slaglåsrevolver Colt Army

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, amerikansk, Colt 1860 Army, kaliber .44, text på pipan: ADDRESS COL. SAMl COLT NEW-YORK U.S. AMERICA, på stommen stämplat Colts patent, kolv av valnöt, längd 34 cm

slitage, korrosion

468232

2017-09-24