Inge Schiöler
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGE SCHIÖLER (1908-1971): (2) Motiv från Koster samt Kvinna med huckle, 1 osignerat provtryck samt 1 signerad och numrerad 11/30, färgserigrafier, bladmått ca 62x72 resp 52x43 cm
Oramade, Koster-motivet med pappersskada (hål) samt fläckar/veck.
468238
2017-06-12