Stolar gustavianska resp gustaviansk stil
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOLAR, 3+2 st, gustavianska (3) resp gustaviansk stil (2), bemålade, skuren dekor, stoppade sitsar, ljus klädsel, sitthöjd ca 45 cm
Röklukt, senare bemålning, lagningar, smärre ytskador
468241
2017-06-12