Sydamerikansk figurin i lergods

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HUVUD, Tumaco, lergods med näs- och örring i ädelmetall, höjd 5,5cm utan ställ
Proveniens: Svensk privatsamlare 1960-tal

468249

2017-06-12