Paul Mansouroff Konkret
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PAUL MANSOUROFF (Ryssland, 1896-1983): (6) Constructivist compositions, 1970, signerade och numrerade 44/100, färglitografier, 62x31 cm,
PROVENIENS: Galerie Daniel Gervis, Editeur Paris. Parasol Press Ltd New York
468252
2017-06-12