Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ALFRED EKSTAM (1878-1935): Skoglandskap, signerad och daterad 1915, olja på duk, ca 61x80 cm
468263
2017-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här