Vas Gunnar Wennerberg

Vas Gunnar Wennerberg
Vas Gunnar Wennerberg
Vas Gunnar Wennerberg
Vas Gunnar Wennerberg
Vas Gunnar Wennerberg
Vas Gunnar Wennerberg

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR WENNERBERG, vas, Gustavsberg, sgrafitto, grönglaserad med dekor av gröna bladslingor, undertill signerad Gustafsberg Wennerberg, höjd ca 30 cm

Krackeleringar

468267

2017-06-12