Sydamerikanska figuriner i lergods

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 5 st, puma, fågel, björn m.m. djur, Tumaco/La Tolita, höjd 4-6cm, ställ i trä och plexi medföljer
Proveniens: Svensk privatsamlare 1960-tal

468278

2017-06-12