Lena Cronqvist etsning

Lena Cronqvist etsning
Lena Cronqvist etsning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA CRONQVIST (född 1938): Ansikte, signerad Lena Cronqvist, 23/30, etsning, bildmått ca 24,5x23 cm,

PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Oramad

468280

2017-06-13