Whitney revolver

Whitney revolver
Whitney revolver
Whitney revolver
Whitney revolver
Whitney revolver
Whitney revolver
Whitney revolver
Whitney revolver

Såld för:

19 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, amerikansk, Whitney Navy, 2nd model, pipa stämplad: E. WHITNEY N. HAVEN, kaliber .36, längd 34 cm

slitage

468292

2017-09-24