Klubbat för:
19 500 SEK
8 000 SEK
SLAGLÅSREVOLVER, amerikansk, Whitney Navy, 2nd model, pipa stämplad: E. WHITNEY N. HAVEN, kaliber .36, längd 34 cm
slitage
468292
2017-09-24