Stolar empire björk
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, Empire, björk, genombruten ryggbricka med dekor av plaketter i förgylld brons, sabelformade ben, rutig klädsel, sitthöjd ca 46 cm
Skador, sprickor, slitage
468293
2017-06-12