Stolar empire björk

Stolar empire björk
Stolar empire björk
Stolar empire björk
Stolar empire björk
Stolar empire björk
Stolar empire björk
Stolar empire björk
Stolar empire björk
Stolar empire björk
Stolar empire björk
Stolar empire björk
Stolar empire björk
Stolar empire björk
Stolar empire björk

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, Empire, björk, genombruten ryggbricka med dekor av plaketter i förgylld brons, sabelformade ben, rutig klädsel, sitthöjd ca 46 cm

Skador, sprickor, slitage

468293

2017-06-12