Kabinettskåp barock

Kabinettskåp barock
Kabinettskåp barock
Kabinettskåp barock
Kabinettskåp barock
Kabinettskåp barock
Kabinettskåp barock
Kabinettskåp barock
Kabinettskåp barock

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KABINETTSKÅP, barock, 1700-tal, ek med intarsia dekor, invändigt med lådor, på senare benställning, höjd ca 94, 46x32 cm, nycklar finns

Slitage, skador, lister saknas

468300

2017-06-12