Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KABINETTSKÅP, barock, 1700-tal, ek med intarsia dekor, invändigt med lådor, på senare benställning, höjd ca 94, 46x32 cm, nycklar finns
Slitage, skador, lister saknas
468300
2017-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här