Golvlampa mässing
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GOLVLAMPA, 1900-talets början, mässing, omgjord från fotogen till el, grön glaskupa med jugenddekor, höjd 166 cm
Kuntoraportti
Glasrör medföljer, bucklor
468319
Päivämäärä:
2017-06-12