Zenith armbandsur 18 k guld
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ZENITH, armbandsur, 18 k vitguld, 1960/70-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, integrerat armband i 18 k vitguld, delvis satinerat, briljanter totalt ca 0,42 ct, längd ca 16,5 cm, vikt 44,3 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, skadad urtavla, bruksslitage, möjligen ateljéarbete
468326
2017-06-19