Zenith armbandsur 18 k guld

Zenith armbandsur 18 k guld
Zenith armbandsur 18 k guld
Zenith armbandsur 18 k guld
Zenith armbandsur 18 k guld
Zenith armbandsur 18 k guld
Zenith armbandsur 18 k guld
Zenith armbandsur 18 k guld
Zenith armbandsur 18 k guld
Zenith armbandsur 18 k guld
Zenith armbandsur 18 k guld

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ZENITH, armbandsur, 18 k vitguld, 1960/70-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, integrerat armband i 18 k vitguld, delvis satinerat, briljanter totalt ca 0,42 ct, längd ca 16,5 cm, vikt 44,3 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, skadad urtavla, bruksslitage, möjligen ateljéarbete

468326

2017-06-19