Bordsfotogenlampa

Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, zink, oljetråg i glas, mässing och porslin, turkos glaskupa, höjd 56 cm

Bruksslitage, omlödda fästen

468329

2017-06-12