Bordfotogenlampa sekelskifte 1900

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, sekelskifte, fot i gjutjärn och alabaster, glaskupa med relieffdekor, oljehus i glas, höjd 65 cm

Skador och lagningar

468331

2017-06-13