Margaret Sellmark oljemålning

Margaret Sellmark oljemålning
Margaret Sellmark oljemålning
Margaret Sellmark oljemålning
Margaret Sellmark oljemålning
Margaret Sellmark oljemålning
Margaret Sellmark oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARGARET SELLMARK (samtida): Blidösund på riddarfjärden, signerad och daterad Margaret Sellmark 1990, olja på duk, 81x100 cm

468332

2017-06-12