Bordslampa i form av ängel

Bordslampa i form av ängel
Bordslampa i form av ängel
Bordslampa i form av ängel
Bordslampa i form av ängel
Bordslampa i form av ängel
Bordslampa i form av ängel
Bordslampa i form av ängel
Bordslampa i form av ängel
Bordslampa i form av ängel
Bordslampa i form av ängel
Bordslampa i form av ängel
Bordslampa i form av ängel

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, "Les hirondelles", efter Moreau, 1900-talets början, i form av ängel, patinerad zink, på marmorerad träsockel, höjd ca 60 cm

Lampfäste av, färgbortfall, nagg, senare kupa

468336

2017-06-13