Lockurna 1800-tal

Lockurna 1800-tal
Lockurna 1800-tal
Lockurna 1800-tal
Lockurna 1800-tal
Lockurna 1800-tal
Lockurna 1800-tal
Lockurna 1800-tal
Lockurna 1800-tal
Lockurna 1800-tal
Lockurna 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOCKURNA, 1800-talets början, England, Barr Flight & Barr (1804-1813), porslin, delvis förgylld dekor, liv med dekor av cornucopia, hänklar i form av ormar, höjd ca 25 cm

Nagg, lagningar

468345

2017-06-13