Lockurna 1800-tal
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOCKURNA, 1800-talets början, England, Barr Flight & Barr (1804-1813), porslin, delvis förgylld dekor, liv med dekor av cornucopia, hänklar i form av ormar, höjd ca 25 cm
Nagg, lagningar
468345
2017-06-13