Specialauktion Allmoge ljusstake

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKE, 1700-tal, barock, bemålad, skuren dekor, höjd ca 75 cm

Skador

468362

2017-10-16