Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, 1700-tal, barock, bemålad, skuren dekor, höjd ca 75 cm
Skador
468362
2017-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här