Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VETTAR, 2 st, 1900-talets, bemålade, längd ca 40 resp 50 cm
Lagningar, röklukt
468364
2017-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här