Specialauktion Allmoge vettar

Specialauktion Allmoge vettar
Specialauktion Allmoge vettar
Specialauktion Allmoge vettar
Specialauktion Allmoge vettar
Specialauktion Allmoge vettar
Specialauktion Allmoge vettar

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VETTAR, 2 st, 1900-talets, bemålade, längd ca 40 resp 50 cm

Lagningar, röklukt

468364

2017-10-16