Specialauktion Allmoge vettar

Specialauktion Allmoge vettar
Specialauktion Allmoge vettar
Specialauktion Allmoge vettar
Specialauktion Allmoge vettar
Specialauktion Allmoge vettar
Specialauktion Allmoge vettar
Specialauktion Allmoge vettar
Specialauktion Allmoge vettar

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VETTAR, 3 st, 1900-talets, bemålade, längd ca 28-35 cm

Lagningar

468365

2017-10-16