Träsnitt Japan
2017-06-13
468390
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TRÄSNITT, Japan, 1800-tal, Kunisada, signerad, figurscen, ca 36x24,5 cm, medföljande akvarell, motiv av körsbärsblom