Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, "Tunis" teak, grön textilklädsel, Inge Andersson för Bröderna Andersson, 1960-tal, höjd ca 79, sitthöjd 43 cm
Klädseln med vissa skador, bruksslitage
468391
2017-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här