Bröderna Andersson fåtöljer 1 par "Tunis"

Bröderna Andersson fåtöljer 1 par

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, "Tunis" teak, grön textilklädsel, Inge Andersson för Bröderna Andersson, 1960-tal, höjd ca 79, sitthöjd 43 cm

Klädseln med vissa skador, bruksslitage

468391

2017-06-13