Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EDITH WIDENGREN (1905-1986): Slussen, olja på pannå, signerad och dtaerad Edith Widengren 1966, ca 91x122 cm
Lös ur ram, smärre ytskador
468399
2017-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här