Edith Widengren

Edith Widengren
Edith Widengren
Edith Widengren
Edith Widengren

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDITH WIDENGREN (1905-1986): Slussen, olja på pannå, signerad och dtaerad Edith Widengren 1966, ca 91x122 cm

Lös ur ram, smärre ytskador

468399

2017-06-15