Skåp Möbelbolaget intarsia

Skåp Möbelbolaget intarsia
Skåp Möbelbolaget intarsia
Skåp Möbelbolaget intarsia
Skåp Möbelbolaget intarsia
Skåp Möbelbolaget intarsia
Skåp Möbelbolaget intarsia
Skåp Möbelbolaget intarsia
Skåp Möbelbolaget intarsia
Skåp Möbelbolaget intarsia
Skåp Möbelbolaget intarsia
Skåp Möbelbolaget intarsia
Skåp Möbelbolaget intarsia
Skåp Möbelbolaget intarsia
Skåp Möbelbolaget intarsia
Skåp Möbelbolaget intarsia
Skåp Möbelbolaget intarsia
Skåp Möbelbolaget intarsia
Skåp Möbelbolaget intarsia

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

INTARSIASKÅP, sannolikt Erik Mattsson, Möbelbolaget Tranås, 1940-tal, mahogny, intarsiadekor i form av blommor, höjd ca 130, 90x42 cm

Visst slitage, repor

468413

2017-06-13